Lecimy na Kubę

Lecimy na Kubę. Pora na zmianę scenerii, kraju i systemu. Jesteśmy w gorącej fazie przygotowań podróży na Kubę. Całość wycieczki po wyspie jak zwykle organizujemy sami. Aby bliżej przyjrzeć się jak żyją Kubańczycy będziemy mieszkać w ich domach, w tak zwanych casas particulares. Lecimy linią Cubana i mamy nadzieję, że rosyjski Tupolev da radę dolecieć na wyspę bez większych niespodzianek!

Oto nasza trasa podróży na 10 dni

 1. Przelot Cancun – Havanna
 2. Havanna – 3 noclegi
 3. Viñales – 2 noclegi
 4. Santa Clara – 2 noclegi
 5. Trinidad – 2 noclegi
 6. Varadero – 1 nocleg
 7. Powrót Havanna – Cancun


Pokaż Kuba 2012 na większej mapie

Już teraz zapraszam na śledzenie naszych wrażeń z Kuby tutaj na blogu i na naszej fanpage na facebooku! Wylatujemy 18 maja.

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Lecimy na Kubę

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajdują się krótkie wypady w góry, wycieczki po Europie, 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej i podróż dookoła Skandynawii. Obecnie w podróży kamperem po Australii.

Booking.com
 • Hej! Zapraszam Was na mojego kubańskiego bloga, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji praktycznych, które na pewno Wam się przydadzą, żeby dobrze zaplanować podróż i uniknąć niemiłych niespodzianek.
  Pozdrawiam 🙂
  Ania

 • Adri

  @Ania, na twojego bloga trafiam już wcześniej szukając informacji o Kubie. Świetnie zebrałaś wszelkie informacje praktyczne i bardzo mi się przydały. Pozdrawiam

 • Bardzo się cieszę 🙂 I gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, to pisz 🙂 Pozdrawiam również

 • Pingback: 7 rad przed wylotem na Kubę | JUST A TRAVEL()

Close