Lecimy na Kubę

Lecimy na Kubę. Pora na zmianę scenerii, kraju i systemu. Jesteśmy w gorącej fazie przygotowań podróży na Kubę. Całość wycieczki po wyspie jak zwykle organizujemy sami. Aby bliżej przyjrzeć się jak żyją Kubańczycy będziemy mieszkać w ich domach, w tak zwanych casas particulares. Lecimy linią Cubana i mamy nadzieję, że rosyjski Tupolev da radę dolecieć na wyspę bez większych niespodzianek!

Oto nasza trasa podróży na 10 dni

 1. Przelot Cancun – Havanna
 2. Havanna – 3 noclegi
 3. Viñales – 2 noclegi
 4. Santa Clara – 2 noclegi
 5. Trinidad – 2 noclegi
 6. Varadero – 1 nocleg
 7. Powrót Havanna – Cancun


Pokaż Kuba 2012 na większej mapie

Już teraz zapraszam na śledzenie naszych wrażeń z Kuby tutaj na blogu i na naszej fanpage na facebooku! Wylatujemy 18 maja.

Booking.com
b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Lecimy na Kubę

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajduje się 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej, podróż dookoła Skandynawii oraz road tripy kamperem przez Australię i Kanadę.

4 komentarze do wpisu „Lecimy na Kubę”

 1. Hej! Zapraszam Was na mojego kubańskiego bloga, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji praktycznych, które na pewno Wam się przydadzą, żeby dobrze zaplanować podróż i uniknąć niemiłych niespodzianek.
  Pozdrawiam 🙂
  Ania

 2. @Ania, na twojego bloga trafiam już wcześniej szukając informacji o Kubie. Świetnie zebrałaś wszelkie informacje praktyczne i bardzo mi się przydały. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Close