O nas


„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.”

Św. Augustyn

ADRI

Znak zodiaku: leworęczny Bliżniak (w rzeczywistości jedynaczka)

Ulubione miasto: Barcelona

Ulubione państwo: Hiszpania

Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajdują się krótkie wypady w góry, wycieczki po Europie, podróże po Indiach, Ameryce Północnej i Południowej. Nie znosi stagnacji, uwielbia zmiany. Cierpi na chorobę morską, co strasznie ogranicza ją w podróżowaniu, za to uwielbia latać, co w miarę rekompensuje przemieszczanie się po wodzie.

 

JOACHIM

Znak zodiaku: leworęczny Wodnik (w prawdziwym tego słowa znaczeniu)

Ulubione miasto: Madryt i Wrocław

Ulubione państwo: Polska

Pasjonuje się fotografią i programowaniem, uwielbia dobrą kuchnie, sam bardzo słabo gotuje, choć do perfekcji opanował przepis na lasagne i umie kleić pierogi ruskie. Nie znosi jeść ryb i owoców morza. Chętnie podróżuje.  Oprócz licznych krajów europejskich, Ameryki Północnej i Południowej zwiedził Madagaskar, Maroko, Tunezję, Kenię, Wybrzeże Kości Słoniowej…

 

ADRI I JOACHIM

Oboje  jesteśmy leworęczni, co czasami utrudnia nam obcowanie ze światem praworęcznych. Razem władamy pięcioma językami, co jest bardzo praktyczne w naszych podróżach. Pochodzimy z bardzo odmiennych kultur i tradycji, co strasznie wzbogaca nasze życie.  Cenimy sobie harmonię, bezkonfliktowość, tolerancję.

Nasze największe marzenie? Właśnie je zrealizowaliśmy!  31 grudnia 2011 wyruszyliśmy w najdłuższą podróż życia. Zaczęliśmy od Ameryki Środkowej, byliśmy w  Ameryce Północnej, zwiedziliśmy  Amerykę Południową. Szczegóły tutaj na blogu.

Nasze kolejne marzenie jest w trakcie realizacji. Szczegóły ujawnimy wkrótce! Zapraszamy na nasz blog.

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube