O nas

Witaj!

Cieszymy się, że trafiłeś na naszego bloga. To, że tu jesteś świadczy o tym, że łączy nas wspólna pasja: podróże. Nasz blog pokazuje, że warto spełniać marzenia. Nasze największe marzenie zrealizowaliśmy w 2012-2013 roku. 31-ego grudnia 2011 wyruszyliśmy w najdłuższą podróż życia. Zaczęliśmy od Ameryki Środkowej, byliśmy w Ameryce Północnej, zwiedziliśmy Amerykę Południową.

Planujesz podobną podróż? Szukasz informacji z pierwszej ręki? Zostań z nami na dłużej. Chętnie odpowiemy na nurtujące cię pytania i pomożemy w planowaniu podróży.

Po powrocie wiosną 2013 roku wylądowaliśmy w Berlinie. Nowe miasto, nowe mieszkanie, nowe meble, nowa praca i ludzie. Ekscytujące? Może i tak, ale nie dla nas. Po paru miesiącach znów zaczęliśmy marzyć o nowych podróżniczych celach.

Dla odmiany latem 2016 roku ruszyliśmy w podróż dookoła Skandynawii. Szczegółowy plan podróży i opisy poszczególnych etapów znajdziesz tutaj. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdyby się na tym skończyło. Bo podróżowanie uzależnia. „Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie” (A. Stasiuk).

Nasze kolejne wielkie marzenie jest w trakcie realizacji. Pod koniec stycznia wyruszyliśmy w trzy miesięczną podróż kamperem po Australii. Podróżuj z nami na naszym blogu, fanpagu i instagramie.

Adri i Joachim

Close