Podróż marzeń

Jaka jest wasza podróż marzeń?  Takie pytanie padło na portalu podróżniczym National Geographic i to pytanie zainspirowało mnie do napisania tego wpisu.

facebook - Podróż marzeńtwitter - Podróż marzeńgoogle - Podróż marzeńpinterest - Podróż marzeńtumblr - Podróż marzeńFuerteventura
Bezludna wyspa

Najchętniej pojechałabym na bezludną wyspę. Bez Internetu, bez telefonu, bez telewizora, bez radia, bez laptopa. Tylko ja i wyspa. Bo tak naprawdę gdziekolwiek jestem w podróży, to mam wrażenie, że jestem tam tylko pozornie. Jakby połowicznie. Jedną nogą na urlopie, a drugą wciąż w domu. Bo albo dostanę sms-a od rodziny bądź przyjaciół. Albo skręcę do kafejki internetowej sprawdzić emaile. Innym razem włączę telewizor i powali mnie natłok informacji. Nigdy jeszcze nie udało mi się wyjechać i być sam na sam z wybranym miejscem. Choć na parę dni oderwać się od mojego świata i zapomnieć, że istnieje. Takie małe marzenie, ale jak ciężkie do zrealizowania!

A ty gdzie byś pojechał w podróż marzeń? Skomentuj poniżej, podziel się nim z innymi, albo napisz do mnie maila.

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Podróż marzeń

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajduje się 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej, podróż dookoła Skandynawii oraz road tripy kamperem przez Australię i Kanadę.

Booking.com

1 komentarz do wpisu “Podróż marzeń

  1. Zgadzam się w 100% bezludna wyspa to jest raj, tylko, koniecznie nie może być prądu i telefonu 🙂
    byłem na prawie bezludnej, więc na naprawdę bezludnej musi być super

Dodaj komentarz

Close