Pomysł na Sylwestra

Rok 2012 będzie dla nas wyjątkowy. Wystartowaliśmy nowy projekt pt. przeprowadzka do ciepłych krajów. Wymówiliśmy nasze prace, wysprzedajemy meble, uzupełniamy szczepienia, malujemy nasze kolorowe ściany, bo musimy zdać mieszkanie na biało. I pomyśleliśmy sobie, że wyjątkowy rok zasługuje na wyjątkowego Sylwestra! Podwójnego Sylwestra…

facebook - Pomysł na Sylwestratwitter - Pomysł na Sylwestragoogle - Pomysł na Sylwestrapinterest - Pomysł na Sylwestratumblr - Pomysł na SylwestraToast - Pomysł na Sylwestra
Toast

Pomysł na Sylwestra

Nowy Rok 2012 będziemy świętować dwa razy. Raz w przestworzach, raz na ziemi. Raz na zimno, raz na ciepło. W samolocie i na lądzie. Niemożliwe? Ależ tak!

Wylatujemy 31. grudnia w zimowy poranek i witamy Nowy Rok po raz pierwszy gdzieś nad Atlantykiem. Lądujemy letnim wieczorkiem i z racji różnicy czasu, świętujemy już na lądzie po raz drugi!

Masz ochotę na latanie? Tutaj znajdziesz tanie bilety lotnicze wizzair.

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Pomysł na Sylwestra

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajduje się 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej, podróż dookoła Skandynawii oraz road tripy kamperem przez Australię i Kanadę.

Booking.com

6 komentarzy do wpisu „Pomysł na Sylwestra

  1. Podwójny Sylwester, podwójna przyjemność 🙂

    Adri, zdaje się, że jesteś na BlogForum? Rozglądałam się, ale nie znalazłam…

    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Close