Pomysł na Sylwestra

Rok 2012 będzie dla nas wyjątkowy. Wystartowaliśmy nowy projekt pt. przeprowadzka do ciepłych krajów. Wymówiliśmy nasze prace, wysprzedajemy meble, uzupełniamy szczepienia, malujemy nasze kolorowe ściany, bo musimy zdać mieszkanie na biało. I pomyśleliśmy sobie, że wyjątkowy rok zasługuje na wyjątkowego Sylwestra! Podwójnego Sylwestra…

facebook - Pomysł na Sylwestratwitter - Pomysł na Sylwestragoogle - Pomysł na Sylwestrapinterest - Pomysł na Sylwestratumblr - Pomysł na SylwestraToast - Pomysł na Sylwestra
Toast

Pomysł na Sylwestra

Nowy Rok 2012 będziemy świętować dwa razy. Raz w przestworzach, raz na ziemi. Raz na zimno, raz na ciepło. W samolocie i na lądzie. Niemożliwe? Ależ tak!

Wylatujemy 31. grudnia w zimowy poranek i witamy Nowy Rok po raz pierwszy gdzieś nad Atlantykiem. Lądujemy letnim wieczorkiem i z racji różnicy czasu, świętujemy już na lądzie po raz drugi!

Masz ochotę na latanie? Tutaj znajdziesz tanie bilety lotnicze wizzair.

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Pomysł na Sylwestra

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajdują się krótkie wypady w góry, wycieczki po Europie, 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej i podróż dookoła Skandynawii. Obecnie w podróży kamperem po Australii.

Booking.com
 • Ewa

  Podwójny Sylwester, podwójna przyjemność 🙂

  Adri, zdaje się, że jesteś na BlogForum? Rozglądałam się, ale nie znalazłam…

  Pozdrawiam!

 • Adri

  Śledzę transmisję online:-) Życzę udanej konferencji! Pozdrawiam

 • Ewa

  Aaaaaa… szkoda, już myślałam, że poznam osobiście 🙂

 • Adri

  Na razie pozostaje nam sieć, ale na pewno gdzieś kiedyś na siebie trafimy:)

 • Ewa

  Może w jakimś ciepłym kraju 😀

 • Adri

  Mając na uwadze nasze najbliższe plany to raczej na pewno będzie to jakiś ciepły kraj!

Close