Zaginione miasto Z.

Niesamowicie wciągającą i fascynującą opowieścią podróżniczą jest książka Davida Granna Zaginione miasto Z. Autor ten podąża śladami angielskiego badacza i podróżnika Percy Fawcetta, który owładnięty mitem królestwa Eldorado rusza w roku 1925 na ekspedycję do największej, najbardziej niebezpiecznej i do tej pory nie do końca poznanej puszczy świata Amazonii. Percy Fawcett i wszyscy członkowie wyprawy giną w tajemniczych okolicznościach a wszelkie poszukiwania zaginionych bądź ich ciał są bezowocne.

O czym jest Zaginione miasto Z.

David Grann w książce Zaginione miasto Z. próbuje rozwikłać zagadkowe zniknięcie badacza i trafia na jego trop, ale czy doprowadzi on go do podróżnika? Autor dostarcza czytelnikowi nie tylko nieprzerwanie trzymającej w napięciu fabuły, ale także wiele informacji na temat rozwoju kultury ludzkiej w Amazonii, jej flory i fauny oraz niezbadanych tajemnic. Książka ta to wyjątkowo interesująca i pouczająca lektura. Zachęcam do przeczytania.

facebook - Zaginione miasto Z.twitter - Zaginione miasto Z.google - Zaginione miasto Z.pinterest - Zaginione miasto Z.tumblr - Zaginione miasto Z.Zaginione miasto Z David Grann

Spodobał ci się mój wpis? Pragniesz podzielić się twoją ulubioną książką? Skomentuj poniżej, podziel się nim z innymi, albo napisz do mnie maila.

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Zaginione miasto Z.

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajduje się 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej, podróż dookoła Skandynawii oraz road tripy kamperem przez Australię i Kanadę.

Booking.com

Dodaj komentarz

Close