Znów w drodze

Ciężko uwierzyć, ale dzisiaj dokładnie od 5 miesięcy jesteśmy w drodze! Po paru dniach odpoczynku i otrząśnięciu się z wrażeń z pobytu na kontrowersyjnej Kubie, znów wyruszamy w dalszą podróż. Tym razem kierujemy się wzdłuż wschodniego wybrzeża Meksyku na północ do naszej bazy w Cuernavaca, gdzie ponownie zatrzymamy się na parę tygodni, zanim wyruszymy na Dziki Zachód!

Relacje z Kuby pojawią się niebawem. Muszę przyznać, że kraj ten wywołał we mnie bardzo mieszane odczucia, wzbudził wspomnienia z czasów komunistycznego PRL-u i kompletnie wybił mnie z twórczego transu. Zanim moje wrażenia dojrzeją, aby móc je przelać na papier, ruszamy w głąb Jukatanu. Nasze cele to Merida, Celestun, piramidy Uxmal i Edzna. Następnie zatrzymamy się w Palenque i przez Villahermosa i Pueblę dotrzemy do Cuernavaca.

Hasta luego!

b184a09b0adbe0f11b2bdf26cd92faa8?s=100&r=g - Znów w drodze

Blogerka i podróżnik. Oprócz pasji uczenia się języków obcych uwielbia samodzielnie planować podróże. W jej repertuarze znajdują się krótkie wypady w góry, wycieczki po Europie, 15-miesięczna podróż po Ameryce Północnej i Południowej i podróż dookoła Skandynawii. Obecnie w podróży kamperem po Australii.

Booking.com
Close