O nas

Witaj!

Cieszymy się, że trafiłeś na naszego bloga. To, że tu jesteś świadczy o tym, że łączy nas wspólna pasja: podróże. Nasz blog pokazuje, że warto spełniać marzenia. Uwielbiamy długodystansowe podróże na 4 kółkach do dalekich krajów, bez pośpiechu, blisko natury i z dala od cywilizacji.

Road trip po obu Amerykach

Nasze największe marzenie zrealizowaliśmy w 2012-2013 roku. 31-ego grudnia 2011 wyruszyliśmy w najdłuższą podróż życia. Zaczęliśmy od Ameryki Środkowej, byliśmy w Ameryce Północnej, zwiedziliśmy Amerykę Południową.

Planujesz podobną podróż? Szukasz informacji z pierwszej ręki? Zostań z nami na dłużej. Chętnie odpowiemy na nurtujące cię pytania i pomożemy w planowaniu podróży.

Po podróży jest przed podróżą

Po powrocie wiosną 2013 roku wylądowaliśmy w Berlinie. Nowe miasto, nowe mieszkanie, nowe meble, nowa praca i ludzie. Ekscytujące? Może i tak, ale nie dla nas. Po paru miesiącach znów zaczęliśmy marzyć o nowych podróżniczych celach.

Road trip dookoła Skandynawii

Dla odmiany latem 2016 roku ruszyliśmy w podróż dookoła Skandynawii. Szczegółowy plan podróży i opisy poszczególnych etapów znajdziesz tutaj. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdyby się na tym skończyło. Bo podróżowanie uzależnia. „Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie” (A. Stasiuk).

Podróże kamperem – Australia i Kanada

Właśnie zrealizowaliśmy nasze kolejne wielkie marzenie. Pod koniec stycznia 2018 roku wyruszyliśmy w trzy miesięczną podróż kamperem po Australii. Następnie spędziliśmy miesiąc w Meksyku, odwiedziliśmy San Francisco i znów wsiedliśmy do kampera, aby podziwiać dzikie zakątki Kanady.

Dlaczego warto nas czytać?

Mamy dla Ciebie prezent

Uwielbiamy podróżować, ale nie lubimy pakowania. Też tak masz? Często zdarzało nam się czegoś zapomnieć. A to zabrakło nam ładowarki do smartfona, albo szczoteczki do zębów i innych gadżetów, W końcu stworzyliśmy urlopową check-listę, dzięki której w naszym bagażu znajduje się wszystko, co jest potrzebne na wakacjach. Chcesz ją dostać od nas w prezencie? To zajrzyj tutaj.

My w Social Media

Chcesz być z nami na bieżąco? Dołącz do naszej społeczności na Fanpagu i Instagramie. Czekamy na Ciebie!

Adri i Joachim